هنگام انتشار این محصول ، به من اطلاع رسانی شود به محظ انتشار محصول به شما اطلاع رسانی می گردد ، ایمیل صحیح خودتان را در فیلد زیر درج کنید.
Email نشانی ایمیل شما نزد آریاگستر محفوظ می ماند
درباره ما - آریاگستر - آریاگستر

درباره ما

درباره گروه نرم افزاری پیشگامان آریا گستر افزار

آریا گستر افزار در بهار سال ۱۳۹۰ با هدف گسترش دانش و فنون نوآورانه رایانه به ویژه هنرها  و فنون مرتبط با گرافیک کامپیوتری (  GFX, VFX , CG)  ودانش نوین برنامه نویسی و وب شروع به کار کرد.
ارائه جدیدترین آموزش ها ی کلاس ۱ جهانی از معتبرترین اساتید و آموزشگاهها بین المللی به صورت ترجمه شده ، در کنار تهیه بهترین سورس های گرافیکی، ویدیویی و پروژه های آماده مورد نیاز طراحان گرافیکی و سینمایی ، یکی از مهم ترین اهداف ماست تا منابع ارزشمند مورد نیاز  کاربران هموطن علاقمند به دانشهای  درآمد زا  و صنعتی نرم افزاری روز دنیا را  تامین نماییم.
آموزش های تخصصی در زمینه های “انیمیشن سازی”، “گرافیک دو بعدی و سه بعدی”، “مهندسی” ، “ساخت و طراحی بازی های رایانه ای” ، “جلوه های ویژه ویدیویی و صوتی” “برنامه نویسی و وب” و دیگر دانش های و منابع آموزش روز دنیا از جمله فعالیت های ماست.

صفحه اصلی


www.PAGA.ir
www.ArtBiz.ir
Email: info@aryagostarafzar.com

تلفن تماس آریا گستر افزار و مرکز پخش محصولات : ۰۱۳-۳۳۳۴۰۸۳۹      فکس :   ۰۱۳-۳۳۵۱۵۵۸۶

آریاگسترافزار، به عنوان یکی از برترین ناشران دیجیتال کشور فعالیت می کند، و تمامی مجوزهای لازم برای تولید و ارائه و انتشار محصولات آموزشی و نرم افزاری را دارد.

صاحب امتیاز : علی عطری

ارسال رایگان تمام سفارشات به سراسر ایران - تا 35 درصد تخفیف ویژه در خرید همزمان چند محصول - کلیک کنید! رد کردن