هنگام انتشار این محصول ، به من اطلاع رسانی شود به محظ انتشار محصول به شما اطلاع رسانی می گردد ، ایمیل صحیح خودتان را در فیلد زیر درج کنید.
Email نشانی ایمیل شما نزد آریاگستر محفوظ می ماند
قوانین و مقررات - آریاگستر - آریاگستر

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وبسایت “آریاگستر افزار:

– وبسایت “آریاگسترافزار” با دامنه های www.PAGA.ir و www.AryaGostarAfzar.com ، تارنمای رسمی گروه “پیشگامان آریا گستر افزار” است که به معرفی و نمایش تمامی محصولات تولیدی در کنار اخبار آنها می پردازد
آریا گستر افزار به عنوان یکی از چند ناشر دیجیتال برتر ایران، علاوه بر انتشار تمامی محصولات متنوع آموزشی در بازار کشور، از طریق وبسایت نیز محصولات را به مشتریان و علاقمندان ارائه می نماید.

– استفاده شما دوستان از فروشگاه اینترنتی “آریاگسترافزار” و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید محصول از فروشگاه اینترنتی “آریاگسترافزار” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

– فروشگاه اینترنتی “آریاگسترافزار” محصولات خود را که همگی دارای مجوز های لازم از مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد است، را از طریق وبسایت ارائه می دهد. با قیمت های مشخص پشت جلد محصولات به علاوه ارائه تسهیلات خرید همچون ارسال رایگان و تخفیف در خرید بالا …

– “آریاگسترافزار” هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن صفحات سايت خود نمي پذيرد. سروﻳس های سايت «آنگونه که هست» ارائه می شود و “آریاگسترافزار” مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

– “آریاگسترافزار” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.
– كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی “آریاگسترافزار” مقاصدی خارج از حوزه فعالیتهای نرم افزاری و آموزشی را دنبال نکنند.

– سفارش محصول : كاربران کلیک روی هرمحصول و افزودن آن به سبد خرید و پرکردن ، فرم سفارش خود با اطلاعات صحيح و به طور كامل ، اقدام به خرید کنند . بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

– پرداخت هزینه: پرداخت هزینه سفارشات به صورت پرداخت امن آنلاین از طریق درگاههای امن اینرتنتی بانک های معتبر کشور و به طور کاملا اتوماتیک صورت می گیرد.
– پس از پرداخت هزینه، سفارشات در کمتر از ۲۴ ساعت با ارسال رایگان به سراسر کشور توسط “پست سفارشی” ارسال می گردند. معمولا بین ۲ – ۵ روز پس از ارسال بسته ها به دست مشتریان خواهد رسید .

– پشتیبانی : تمامی محصولات ما دارای پشتیبانی کامل سخت افزاری، نرم افزاری، و راهنمایی های لازم است که به صورت های مختلف، تلفنی و ایمیلی انجام می شود.
– راههای ارتباطی : شماره تلفن های ۰۱۳۳۳۵۱۵۵۸۶ و ۰۱۳۳۳۳۴۰۸۳۹ و ۰۹۱۱۶۲۱۱۰۶۶ برای پشتیبانی و ثبت سفارشات و سوالات احتمالی می باشند.

مالکیت مادی و معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی “آریاگسترافزار” در اختیار کامل گروه پیشگامان آریاگستر افزار است.

ارسال رایگان تمام سفارشات به سراسر ایران - تا 35 درصد تخفیف ویژه در خرید همزمان چند محصول - کلیک کنید! رد کردن