قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وبسایت “آریاگستر افزار:

– وبسایت “آریاگسترافزار” با دامنه های www.PAGA.ir و www.AryaGostarAfzar.com ، تارنمای رسمی گروه “پیشگامان آریا گستر افزار” است که به معرفی و نمایش تمامی محصولات تولیدی در کنار اخبار آنها می پردازد
آریا گستر افزار به عنوان یکی از چند ناشر دیجیتال برتر ایران، علاوه بر انتشار تمامی محصولات متنوع آموزشی در بازار کشور، از طریق وبسایت نیز محصولات را به مشتریان و علاقمندان ارائه می نماید.

– استفاده شما دوستان از فروشگاه اینترنتی “آریاگسترافزار” و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید محصول از فروشگاه اینترنتی “آریاگسترافزار” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

– فروشگاه اینترنتی “آریاگسترافزار” محصولات خود را که همگی دارای مجوز های لازم از مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد است، را از طریق وبسایت ارائه می دهد. با قیمت های مشخص پشت جلد محصولات به علاوه ارائه تسهیلات خرید همچون ارسال رایگان و تخفیف در خرید بالا …

– “آریاگسترافزار” هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و “آریاگسترافزار” مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

– “آریاگسترافزار” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
– کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی “آریاگسترافزار” مقاصدی خارج از حوزه فعالیتهای نرم افزاری و آموزشی را دنبال نکنند.

– سفارش محصول : کاربران کلیک روی هرمحصول و افزودن آن به سبد خرید و پرکردن ، فرم سفارش خود با اطلاعات صحیح و به طور کامل ، اقدام به خرید کنند . بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

– پرداخت هزینه: پرداخت هزینه سفارشات به صورت پرداخت امن آنلاین از طریق درگاههای امن اینرتنتی بانک های معتبر کشور و به طور کاملا اتوماتیک صورت می گیرد.
– پس از پرداخت هزینه، سفارشات در کمتر از ۲۴ ساعت با ارسال رایگان به سراسر کشور توسط “پست سفارشی” ارسال می گردند. معمولا بین ۲ – ۵ روز پس از ارسال بسته ها به دست مشتریان خواهد رسید .

– پشتیبانی : تمامی محصولات ما دارای پشتیبانی کامل سخت افزاری، نرم افزاری، و راهنمایی های لازم است که به صورت های مختلف، تلفنی و ایمیلی انجام می شود.
– راههای ارتباطی : شماره تلفن های ۰۱۳۳۳۵۱۵۵۸۶ و ۰۱۳۳۳۳۴۰۸۳۹ و ۰۹۱۱۶۲۱۱۰۶۶ برای پشتیبانی و ثبت سفارشات و سوالات احتمالی می باشند.

مالکیت مادی و معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی “آریاگسترافزار” در اختیار کامل گروه پیشگامان آریاگستر افزار است.