هنگام انتشار این محصول ، به من اطلاع رسانی شود به محظ انتشار محصول به شما اطلاع رسانی می گردد ، ایمیل صحیح خودتان را در فیلد زیر درج کنید.
Email نشانی ایمیل شما نزد آریاگستر محفوظ می ماند
ویژگی های جدید نرم افزار فتوشاپ سی سی 2017 - Photoshop CC 2017 - آریاگستر - آریاگستر
ویژگی های جدید نرم افزار فتوشاپ سی سی ۲۰۱۷ – Photoshop CC 2017

ویژگی های جدید نرم افزار فتوشاپ سی سی ۲۰۱۷ – Photoshop CC 2017

ویژگی های جدید فتوشاپ سی سی ۲۰۱۷ – Adobe Photoshop CC 2017

نرم افزار Photoshop CC 2017 در ۰۲ نوامبرسال ۲۰۱۶ عرضه شد. از ویژگی های جدید نرم افزار فتوشاپ سی سی ۲۰۱۷ می توان به جستجو از داخل برنامه، تعاملات نزدیک تر با Adobe XD، اصلاح پنل Properties، پشتیبانی از فونت های SVG OpenType، تغییر بهتر چهره با ابزار Face-Aware Liquify و غیره اشاره کرد. همچنین در فتوشاپ سی سی ۲۰۱۷ عملکرد کلی برنامه بهبود یافته است.

محصولات آموزشی مرتبط با این مقاله :

– صفر تا صد آموزش فتوشاپ سی سی

– صفر تا صد آموزش فتوشاپ در عکاسی

– صفر تا صد آموزش رتوش چهره در فتوشاپ

– محصولات مرتبط با آموزش گرافیک دو بعدی

جستجو از داخل نرم افزار فتوشاپ سی سی ۲۰۱۷

در نرم افزار فتوشاپ سی سی ۲۰۱۷ با استفاده از یک پنل جستجو که در خود برنامه قرار دارد، می توانید سریعا در میان ابزارهای فتوشاپ، پنل ها، منوها، Asset های Adobe Stock، راهنما و آموزش های برنامه جستجو کنید.

قابلیت جستجو از داخل برنامه فتوشاپ

تعاملات نزدیک تر نرم افزار فتوشاپ سی سی ۲۰۱۷ با Adobe XD

اکنون در نرم افزار فتوشاپ سی سی ۲۰۱۷ می توانید عناصر SVG را در داخل Clipboard کپی کرده و به راحتی طرح های فتوشاپ را به داخل برنامه Adobe Experience Design CC (Beta) اضافه کنید.

کپی کردن طرح های فتوشاپ به برنامه Adobe Experience Design

راه های سریع تر برای شروع کار

اکنون در نرم افزار فتوشاپ سی سی ۲۰۱۷ با دسترسی راحت به Preset ها و قالب های Adobe Stock از داخل منوی File، می توانید پروژه های طراحی خود را با سرعت آغاز کنید.

دسترسی به Preset ها و قالب های آماده از منوی File

اصلاح پنل Properties

پنل Properties نرم افزار Photoshop CC 2017 اکنون اطلاعاتی درباره انواع لایه های رایج و همچنین سند ارائه می دهد، بنابراین انجام تنظیمات دقیق تر بسیار آسان تر شده است.

پشتیبانی از فونت های SVG OpenType در Photoshop CC 2017

می توانید از منوی Font فتوشاپ، به تمام فونت های SVG ذخیره شده روی سیستم خود دسترسی داشته باشید. فونت های SVG از چندین رنگ و گرادیان پشتیبانی می کنند که برای طراحی واکنشی بسیار مناسب است.

پشتیبانی از فونت های SVG OpenType

اصلاح Asset های Creative Cloud

در نرم افزار فتوشاپ سی سی ۲۰۱۷ می توانید تمام Asset های ذخیره شده در فضای Creative Cloud را آرشیو و بازنشانی کنید، از جمله آنهایی که در کتابخانه های Creative Cloud قرار دارند، Asset هایی که در کامپیوتر خود ساخته اید و همچنین پروژه های موبایل.

عملکرد کلی بهتر نرم افزار Photoshop CC 2017

نرم افزار Photoshop CC 2017 اکنون بسیار کارآمدتر عمل می کند، برای مثال سرعت ابزار Liquify افزایش یافته است.

تغییر بهتر چهره با ابزار Face-Aware Liquify

اکنون در Photoshop CC 2017 می توانید تنظیمات Face-Aware Liquify را به طور مجزا یا متقارن روی چشم ها انجام دهید.

تغییر بهتر چهره با ابزار Face-Aware Liquify

معرفی ویژگی های جدید فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵٫۵ ( Adobe Photoshop CC 2015.5 )

ادوبی فتوشاپ سی سی 2015.3

Photoshop CC 2015.5 در ۲۰ ژوئن سال ۲۰۱۶ عرضه شد. از ویژگی های جدید نرم افزار فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵٫۵ می توان به اصلاح شدن artboard ها، بهبود قابلیت ٍxport، ابزار Content-Aware Crop و غیره اشاره کرد. همچنین در فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵٫۵ سرعت کار با برنامه بهبود یافته و دقت ابزارهای selection و Mask افزایش یافته است.

فضای انتخاب و ماسک گذاری

این فضای اختصاصی جدید به شما کمک می کند تا راحت تر از گذشته از ابزارهای Selection و Mask استفاده کنید. می توانید از ابزارهایی نظیر Refine Edge Brush‌ استفاده کنید تا عناصر پیش زمینه را با دقت از پس زمینه جدا کنید.

انتخاب و ماسک گذاری دقیق تر

تسریع کارهای روزمره در Photoshop CC 2015.5

Photoshop CC 2015.5 سریع تر اسناد را باز می کند و واکنش سریع تری دارد. در ضمن ابزار Content-Aware Fill تا سه برابر سریع تر عمل می کند و نتایج بهتری ارائه می دهد و منوی Font تا ۴ برابر سریع تر لیست فونت ها را نشان می دهد.

معرفی ابزار Content-Aware Crop در فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵٫۵

در فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵٫۵ وقتی از ابزار Crop استفاده می کنید تا یک تصویر را بچرخانید یا اندازه بوم را از ابعاد اصلی تصویر بزرگتر کنید، نرم افزار فتوشاپ با استفاده از تکنولوژی Content-Aware، فضاهای خالی را پر می کند.

ابزار content aware crop

قابلیت تطابق فونت در Photoshop CC 2015.5

نرم افزار Photoshop CC 2015.5 اکنون می تواند فونت های لاتین را از روی یک تصویر یا عکس تحلیل و شناسایی کرده و فونت را با آن مطابقت دهد و دیگر نیازی نیست برای پیدا کردن بهترین فونت برای طرح تان، با حدس و گمان کار کنید.

پیدا کردن فونت های مشابه از روی یک عکس

اصلاح شدن Artboard ها در Photoshop CC 2015.5

در فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵٫۵ می توانید یک لایه یا گروه را در Artboard های دیگر کپی کنید، سریعا پس زمینه Artboard را تغییر دهید و Artboard ها را با پس زمینه شفاف مشاهده کنید.

اصلاح شدن Artboard ها

بهبود قابلیت Export در فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵٫۵

با اضافه شدن یک گزینه جدید در فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵٫۵ به راحتی می توانید پروفایل های رنگ را در فایل های PNG یا JPG تعبیه کنید.

تنظیم خصوصیات چهره در Photoshop CC 2015.5

ابزار Face-Aware Liquify به طور خودکار چشم ها، بینی، دهان و دیگر اجزای چهره را شناسایی می کند و اجازه می دهد به راحتی آنها را تنظیم کنید. این ابزار برای رتوش کردن تصاویر عالی است.

face aware liquify

کار کردن ساده تر با Glyphs

اکنون می توانید Glyph های متفاوتی را برای کاراکترهای خاص مستقیما از منوی داخل محتوا اعمال کنید.

کار کردن ساده تر با Glyphs

چاپ سه بعدی در Microsoft 3MF

کاربران ویندوز ۱۰ می توانند با پرینت کردن مستقیم با فرمت ۳MF که فرمت کد باز مایکروسافت است، تمام رنگ ها و تکسچرهای غنی مدل های سه بعدی را حفظ کنند.

ساخت الگوها با Adobe Capture CC

با استفاده از Capture CC در موبایل تان می توانید هر تصویری را تبدیل به یک الگو کنید، آن را در کتابخانه Creative Cloud ‌ذخیره کنید و سپس از آن به عنوان یک Pattern یا Pattern Fill‌ در پروژه های فتوشاپ تان استفاده کنید.

ساخت الگو با استفاده از Adobe Capture CC

آثار خود را با Adobe Portfolio نشان دهید

اکنون وقتی از Portfolio‌ استفاده می کنید تا یک وبسایت زیبا بسازید و عکس های فتوشاپی خود را نمایش دهید، می توانید از صفحه اول و صفحات تماس اختصاصی استفاده کنید تا بهتر با بازدیدکنندگان ارتباط برقرار کنید.

ساخت portfolio آنلاین با استفاده از Adobe Portfolio

کار با Adobe Experience Design CC (پیش نمایش)

می توانید asset های فتوشاپ خود را مستقیما به داخل Adobe XD کپی کنید که یک ابزار همه کاره جدید برای طراحی و نمونه سازی از تجربه کاربران در وبسایت ها و برنامه های موبایل است.

Adobe Experience Design CC

معرفی ویژگی های جدید فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵ ( Adobe Photoshop CC 2015 )

Photoshop CC 2015 در ۱۵ ژوئن سال ۲۰۱۵ عرضه شد. شرکت Adobe چندین ویژگی از جمله Adobe Stock را اضافه کرد که یک کتابخانه برای تصاویر Stock اختصاصی است. همچنین قابلیت داشتن بیش از یک Layer Style اضافه شد، برای مثال در ورژن های قبلی فتوشاپ، تنها از یک سایه برای یک لایه میشد استفاده کرد، اما در ورژن CC 1025، تا ۱۰ تا می توان اضافه کرد. ویژگی های کوچک دیگری مانند Export As که حالتی از Save For Web در CC 2014  است نیز اضافه شدند. ورژن فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵ همچنین هم زمان با بیست و پنجمین سالگرد فتوشاپ است.

Focus Mask

فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵ با انتخاب خودکار قسمت داخل فوکوس، یک ماسک جدید ایجاد می کند. Focus Mask در پرتره هها و دیگر تصاویری که عمق میدان کمی دارند به خوبی عمل می کند و موتور Mercury Graphics باعث عملکردی سریع می شود.

قابلیت انتخاب قسمتی از تصویر که در فوکوس قرار دارد

افکت های حرکتی Blur Gallery

با استفاده از Path Blur می توانید روی مسیرها Blur ایجاد کنید و با استفاده از Spin Blur می توانید Blurهای دایره ای یا بیضی شکل ایجاد کنید. موتور Mercury Graphics باعث می شود تمام کارها داخل Blur Gallery سریع و روان باشد.

افکت های spin blur و path blur

اصلاحات محیط کاربری Photoshop CC 2015

کار سریع تر و هوشمندانه تر با استفاده از ویژگی های جدید. می توانید به پنل رنگی جدید دسترسی داشته باشید، می توانید آخرین قلموهای استفاده شده را مشاهده کنید و با استفاده از تنظیمات جدید Sync، محیط های کاری، میانبرهای کیبورد و منوها را با هم همگام سازید.

حرکت دادن و گسترش دادن موضوعات با کنترل بیشتر

در Adobe Photoshop CC 2015 با ابزارهای Content-Aware Move و Content-Aware Extend می توانید مقیاس و زاویه شیءی که جابه جا می کنید را تغییر دهید و با ابزار Transform On Drop، شیء نهایی را دقیقا موقعیت دهی کنید تا با مقیاس و ترکیب تصویرتان هماهنگ باشد.

کپی کردن و تنظیم مقیاس موضوعات با استفاده از قابلیت Transform on Drop

Smart Guide های هوشمندتر در Photoshop CC 2015

جدا از تنظیم کردن چند شکل با فاصله یکسان از هم، حالا همچنین می توانید فاصله بین اشیا را به پیکسل ببینید تا محتوا را با دقت بالایی بپینید.

تنظیم فاصله بین موضوعات با استفاده از smart guides

بهبود Layer Comps در Photoshop CC 2015

اکنون می توانید وضوح، موقعیت یا ظاهر یک لایه را در Layer Comp تغییر دهید و بعد آن تغییرات را روی بقیه لایه ها اعمال کنید.

حرف A. آیکن اعمال Layer Comps حرف B. آخرین وضعیت سند

بهبود Smart Object

استفاده از Smart Object  روش خوبی برای کار به صورت غیرمخرب است. می توانید یک Smart Object را مستقیما داخل فایل فتوشاپ قرار دهید یا به یک فایل جداگانه لینک بدهید و آن را آپدیت کرده و در چند پروژه از آن استفاده کنید. همچنین می توانید Smart Objectهای تعبیه شده کنونی را به Smart Objectهای لینک شده تبدیل کنید.

تغییرات غیرمخرب با استفاده از smart object

بهبود Guideهای فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵

می توانید سریعا چند Guide  را با هم ایجاد کنید. دیگر نیازی نیست هر یک هر Guideها را یکی یکی درگ کنید. می توانید عرض و حاشیه چندین ستون و ردیف را تعیین کنید یا حتی Guideها را به عنوان Preset ذخیره کنید.

ایجاد سریع guide های ردیفی

استخراج Assetها در فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵

به راحتی Assetهای تصاویر بهینه را از لایه ها استخراج کرده و با فرمت ها و رزولوشن های مختلف از جمله SVG با استفاده از رابط کاربری Visual Extract Assets  که روی Adobe Generator ساخته شده است، ذخیره کنید.

استخراج Assetها با استفاده از Adobe Generator

طراحی موثر با Artboardها

ایده آل برای طراحی صفحات مختلف. Artboardها بهتان اجازه می دهند Layoutهای مختلف در سایزهای مختلف را در یک سند ایجاد کنید و همه را همزمان با هم مشاهده کنید. می توانید محتوا را بین Artboardها به اشتراک بگذارید و آنها را بطور انفرادی یا با هم Extract کنید.

استفاده از Artboardها برای طراحی روی دستگاه‌های مختلف در یک سند

پنل Glyph برای دسترسی بهتر به Glyphها در تمام طرح ها

پنل جدید Glyph به شما اجازه می دهد تمام Glyph های یک فونت را جستجو کنید، گزینه هایی مشابه Glyph انتخاب شده بیابید و به Glyphهای رایج دسترسی داشته باشید، Glyphهای استفاده شده اخیر را مشاهده و دسته بندی کنید تا سریع تر آنها را مرور کنید. نشانگر را روی یک Glyph ببرید تا جزئیاتی مانند ID، مقدار یونیکد، نام یونیکد و غیره را ببینید.

پنل جدید Glyph

اضافه کردن Layer Style  بیشتر به لایه

به راحتی می توانید تا ۱۰ عدد Layer Style به یک لایه یا گروهی از لایه ها اضافه کنید و در هر زمانی آنها را ویرایش کنید. Styleهایی مانند Drop Shadow، Gradient Overlay، Color Overlay، Inner Shadow و Stroke.

تعداد بیشتر layer style

استخراج سریع تر و راحت تر عکس با Quick Export جدید

با قابلیت Export جدید می توانید یک لایه، Artboard یا تمام سند را تنها با یک کلیک استخراج کنید. به علاوه فشرده سازی بهتر و پیش نمایش پیشرفته تر.

بهبود قابلیت quick export

ایجاد Blurهای طبیعی تر با Additive Noise

می توانید نویزهای تک رنگ یا رنگی به افکت های Blur Gallery اضافه کنید تا بهتر با عکس اصلی تان مطابقت داشته باشند و Banding هنگام مشاهده و پرینت گرفتن عکس، کاهش یابد.

قابلیت Additive Noise در Blur Gallery

بازگشت فیلتر Oil Paint به فتوشاپ سی سی ۲۰۱۵

فیلتر Oil Paint که در Photoshop CC دوباره بازگشته است اجازه می دهد به راحتی نمای یک نقاشی رنگ روغن کلاسیک را به تصویر بدهید.

تبدیل سریع یک عکس به یک نقاشی رنگ روغن کلاسیک

معرفی محیط کاری جدید فتوشاپ  (Design Space)

یک تجربه طراحی مدرن در داخل فتوشاپ برای طراحان وب، UX  و برنامه های موبایل فراهم شده است. Design Space یک لایه HTML5/CSS/JavaScript  است که روی فتوشاپ طراحی شده است. این محیط کاری، شما را از محیط استاندارد فتوشاپ جدا می کند و رابط کاربری تازه، تعاملات هوشمندانه تر و سرعت بیشتری در اختیار شما قرار می دهد. این ویژگی در مرحله پیش نمایش قرار دارد.

پیش نمایش محیط کاربری design space

اختصاصی کردن Toolbar و Workspace در Photoshop CC 2015

می توانید Toolbar را سفارشی کنید و چندین Toolbar مختلف برای Workspaceهای مختلف ذخیره کنید. Workspaceهای پیش فرض تنها ابزارهایی که به آنها نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهند.

قابلیت شخصی‌سازی نوارابزار

برای مشاهده مقاله کامل معرفی نرم افزار Adobe Photoshop به این صفحه از سایت مراجعه کنید …

منابع: ویکی پدیا انگلیسی  ،  وبسایت Adobe ، آریا گستر   و

محصولات آموزشی مرتبط با این مقاله :

– صفر تا صد آموزش فتوشاپ سی سی

– صفر تا صد آموزش فتوشاپ در عکاسی

– صفر تا صد آموزش رتوش چهره در فتوشاپ

– محصولات مرتبط با آموزش گرافیک دو بعدی

توجه : مطالب و مقالات وبسایت آریاگستر تماما توسط تیم تالیف و ترجمه سایت و با زحمت فراوان فراهم شده است . لذا تنها با ذکر منبع آریا گستر و لینک به همین صفحه انتشار این مطالب بلامانع است !

مطالب مرتبط

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال رایگان تمام سفارشات به سراسر ایران - تا 35 درصد تخفیف ویژه در خرید همزمان چند محصول - کلیک کنید! رد کردن